schaats en glij pret in het Oosterpark

Dinsdag 7 februari, moesten alle overige schaats recreanten hun toevlucht elders zoeken, want de hele middag  werd er door alle leerlingen van cbs de Wingerd, geschaatst en gegleden in het Oosterpark.

Nadat de ijsmeester van de gemeente het ijs had gemeten en veilig had bevonden, kon het schaatsfeest beginnen. De onderbouw was als eerste aan de beurt  en na een uurtje waren de midden- en bovenbouwers welkom op de schaatsplas naast het pannenkoekenrestaurant in het Oosterpark, om hun rondjes te schaatsen en te glijden. Vele vaders, moeders, opa’s en oma’s hadden hun schaatsen of snowboots van zolder  gehaald, om hun (klein-) kinderen aan te moedigen, mee te schaatsen en/of te helpen.
De  foto’s geven duidelijk weer, dat het een blije en vrolijke middag is geweest, voor zowel kinderen, juffen en meesters en alle toegestroomde (groot-) ouders.
IJspret deel 1
IJspret deel 2 : Extra update per 8-2-12